Ã–VRIGT / Diverse / Tvättställ 10849343

nr 1084 9343

Tvättställ

+ handfat + kanna, emalj, höjd: 82 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 januari 2017
kl 19:37:02